• Szanowni Mieszkańcy!

Nie znam może i wszystkich szczegółów dotyczących wymiany zdań prowadzonej na discordzie, ale szanuję decyzję 4/5 Narodu tj. głosowanie, które Szanowna Sekretarz Rady Baridasu Sorcha Raven przeprowadziła na forum Baridasu w KS. Niestety tylko to widać!![0_1603536933037_widać.jpg](Wysyłanie 100%)

Z przykrością muszę stwierdzić, że KS zablokowało dostęp do wszystkich danych, które znajdują się w DP i forum Baridasu. Zrozumiał bym odebranie uprawnień na dodanie, edycję, ale na czytanie.

• Zgadza się:
    Działy na forum sa afaik skasowane, akty prawne w przestrzeni BAR też (ale nie archiwum, czyli przestrzeń BAA, co ciekawe).
    Na szczęście mamy backupy; co prawda sprzed około tygodnia, ale są.

(Ja bonusowo mam akty obecnie obowiązujące wydrukowane fizycznie 😉 )

W chwili obecnej struktura forum tu jest tożsama z sarmacką; niedługo [ dziś/jutro] stworze te najważniejsze tematy itp.
    Chętnie przyjmę też sugestie w sprawie naszych działów, zawsze można coś zmienić.

• Gratuluję Wam odzyskania Niepodległości i Suwerenności. Powodzenia w dalszych działaniach.

• Witajcie Szanowni,
    cieszy moje oczy widok wszystkich zacnych na tym forum 👍
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam za nas wszystkich kciuki.
    Niech Moc będzie z nami!

• Kochani kliknijcie na górze znaczek "Grupy" i dołączcie do Baridasu, bo mi smutno samej 😊