Rajd Wielkanocny - szczegółowy opis trasy
-
SEZON II
RAJD WIELKANOCNY (Księstwo Sarmacji/Konfederacja Sclavińska)
Oster-Rallye 1921
2 kwietnia - 4 kwietnia 1921r.
Łączna długość trasy 3121 kmDzień I - 2 kwietnia (541km) - Tropicana
-PROLOG - godz. 11:00 - Punta - 15km (brak OS 0 - w jego miejsce jest prolog)
-OS1(I) - godz. 15:05 - Punta - Playa - 223 km
-OS2(II) - godz. 22:13 - Playa - Sola - 303 kmDzień II - 3 kwietnia (1295km) - Trzyczaszkowo / Morvan / Gellonia
-OS3(III) - godz. 1:59 - Czarnolas - Radoszyce - 175 km
-OS4(II) - godz. 6:59 - Radoszcce - Morwieniec - 201 km
-OS5(I) - godz. 11:00 - Morwieniec - Gniew - 224 km
-OS6(II) - godz. 22:59 - Gniew - Krez - 630 km
-OS7 (II) - godz. 23:50 - Krez - Fer - 65 kmDzień III - 4 kwietnia (1285km) - Miria / Sclavinia
OS8 (III) - godz. 5:00 - Kotwicz (SAR) - Kotwicz (SAR) - 70 km
OS9 (II) - godz. 8:50 - Kotwicz (SAR) - Jastrzębiec (SCL) - 400 km
OS10 (I) - godz. 11:30 - Jastrzębiec (SCL) - Bazylea (SAR) - 190 km
OS11 (I) - godz. 13:30 - Bazylea (SAR) - Eldorat (SCL) - 113 km
OS12 (I) - godz. 16:00 - Eldorat (SCL) - Wandowice (SAR) - 137 km
SOS13 (II) - godz. 20:05 - Wandowice (SAR) - Nowy Kotwicz (SCL) - 380 kmWyjaśnienie oznaczeń:
przykład OS1(I) - oznacza odcinek specjalny nr 1 o stopniu trudności I. -
Już dziś pojawiają się pierwsze linki do OS'ów!
-
Trasa na pierwsze dwa dni już ustawiona!