Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Otto von Teller
      Otto von Teller @Heinz-Werner Grüner last edited by

      Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestem!

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • Alfred Fabian von Tehen-Dżek
        Alfred Fabian von Tehen-Dżek last edited by

        Jestem, Jadę, ZAWODOWIEC!!!

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • Ludwik Tomović
          Ludwik Tomović last edited by

          Wziuuum!

          text alternatywny

          1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • O
            Orjon last edited by

            BCZS melduje się na OS3!

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • Helwetyk Romański
              Helwetyk Romański last edited by

              Pyr, pyr, pyr… 🚙

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • Albert Fryderyk de Espada
                Albert Fryderyk de Espada last edited by

                dczc.jpg
                Na miejscu.

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • Heinz-Werner Grüner
                  Heinz-Werner Grüner last edited by

                  Jestem
                  ZaWODOWIEC

                  1 Reply Last reply Reply Quote 0
                  • Bruno Petrowicz Catalan
                    Bruno Petrowicz Catalan last edited by

                    Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • A
                      August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

                      Melduje się na mecie etapu

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • I
                        Isabella Swann last edited by

                        kolejny etap udręki forumowej za mną

                        VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • VAT
                          VAT @Isabella Swann last edited by

                          Jadę

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • Fatima Marcjan-Chojnacka
                            Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                            Jestem!

                            1 Reply Last reply Reply Quote 1
                            • S
                              Samuel Radziwiłł last edited by

                              Docieram na metę OS3

                              1 Reply Last reply Reply Quote 1
                              • L
                                Leszek Ebe-Grüner last edited by

                                Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                • Natasha von Sarm a la Triste
                                  Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                                  Jestem

                                  1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                  • Heinz-Werner Grüner
                                    Heinz-Werner Grüner last edited by

                                    OS 3
                                    ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                    • M
                                      Maurycy Orański last edited by

                                      Jestem

                                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                      • Heinz-Werner Grüner
                                        Heinz-Werner Grüner last edited by

                                        Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                                        W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                                        1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                                        2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                                        3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                                        4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                                        Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                                        Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                                        Oficjalne wyniki po OS 3
                                        text alternatywny

                                        Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                                        Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                                        Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                                        Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                        • Ignats ik Ruth
                                          Ignats ik Ruth last edited by

                                          🏎

                                          1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                          • first-post
                                            last-post