Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Ludwik Tomović
      Ludwik Tomović last edited by

      Wziuuum!

      text alternatywny

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • O
        Orjon last edited by

        BCZS melduje się na OS3!

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • Helwetyk Romański
          Helwetyk Romański last edited by

          Pyr, pyr, pyr… 🚙

          1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • Albert Fryderyk de Espada
            Albert Fryderyk de Espada last edited by

            dczc.jpg
            Na miejscu.

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • Heinz-Werner Grüner
              Heinz-Werner Grüner last edited by

              Jestem
              ZaWODOWIEC

              1 Reply Last reply Reply Quote 0
              • Bruno Petrowicz Catalan
                Bruno Petrowicz Catalan last edited by

                Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • A
                  August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

                  Melduje się na mecie etapu

                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • I
                    Isabella Swann last edited by

                    kolejny etap udręki forumowej za mną

                    VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • VAT
                      VAT @Isabella Swann last edited by

                      Jadę

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • Fatima Marcjan-Chojnacka
                        Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                        Jestem!

                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • S
                          Samuel Radziwiłł last edited by

                          Docieram na metę OS3

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • L
                            Leszek Ebe-Grüner last edited by

                            Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                            1 Reply Last reply Reply Quote 1
                            • Natasha von Sarm a la Triste
                              Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                              Jestem

                              1 Reply Last reply Reply Quote 0
                              • Heinz-Werner Grüner
                                Heinz-Werner Grüner last edited by

                                OS 3
                                ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                • M
                                  Maurycy Orański last edited by

                                  Jestem

                                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                  • Heinz-Werner Grüner
                                    Heinz-Werner Grüner last edited by

                                    Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                                    W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                                    1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                                    2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                                    3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                                    4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                                    Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                                    Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                                    Oficjalne wyniki po OS 3
                                    text alternatywny

                                    Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                                    Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                                    Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                                    Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                    • Ignats ik Ruth
                                      Ignats ik Ruth last edited by

                                      🏎

                                      1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                      • first-post
                                        last-post