Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Helwetyk Romański
      Helwetyk Romański last edited by

      Pyr, pyr, pyr… 🚙

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • Albert Fryderyk de Espada
        Albert Fryderyk de Espada last edited by

        dczc.jpg
        Na miejscu.

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • Heinz-Werner Grüner
          Heinz-Werner Grüner last edited by

          Jestem
          ZaWODOWIEC

          1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • Bruno Petrowicz Catalan
            Bruno Petrowicz Catalan last edited by

            Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • A
              August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

              Melduje się na mecie etapu

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • I
                Isabella Swann last edited by

                kolejny etap udręki forumowej za mną

                VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • VAT
                  VAT @Isabella Swann last edited by

                  Jadę

                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • Fatima Marcjan-Chojnacka
                    Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                    Jestem!

                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • S
                      Samuel Radziwiłł last edited by

                      Docieram na metę OS3

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • L
                        Leszek Ebe-Grüner last edited by

                        Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • Natasha von Sarm a la Triste
                          Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                          Jestem

                          1 Reply Last reply Reply Quote 0
                          • Heinz-Werner Grüner
                            Heinz-Werner Grüner last edited by

                            OS 3
                            ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                            1 Reply Last reply Reply Quote 1
                            • M
                              Maurycy Orański last edited by

                              Jestem

                              1 Reply Last reply Reply Quote 1
                              • Heinz-Werner Grüner
                                Heinz-Werner Grüner last edited by

                                Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                                W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                                1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                                2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                                3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                                4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                                Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                                Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                                Oficjalne wyniki po OS 3
                                text alternatywny

                                Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                                Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                                Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                                Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                • Ignats ik Ruth
                                  Ignats ik Ruth last edited by

                                  🏎

                                  1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                  • first-post
                                    last-post