Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada last edited by

      dczc.jpg
      Na miejscu.

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • Heinz-Werner Grüner
        Heinz-Werner Grüner last edited by

        Jestem
        ZaWODOWIEC

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • Bruno Petrowicz Catalan
          Bruno Petrowicz Catalan last edited by

          Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

          1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • A
            August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

            Melduje się na mecie etapu

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • I
              Isabella Swann last edited by

              kolejny etap udręki forumowej za mną

              VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • VAT
                VAT @Isabella Swann last edited by

                Jadę

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • Fatima Marcjan-Chojnacka
                  Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                  Jestem!

                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • S
                    Samuel Radziwiłł last edited by

                    Docieram na metę OS3

                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • L
                      Leszek Ebe-Grüner last edited by

                      Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • Natasha von Sarm a la Triste
                        Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                        Jestem

                        1 Reply Last reply Reply Quote 0
                        • Heinz-Werner Grüner
                          Heinz-Werner Grüner last edited by

                          OS 3
                          ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • M
                            Maurycy Orański last edited by

                            Jestem

                            1 Reply Last reply Reply Quote 1
                            • Heinz-Werner Grüner
                              Heinz-Werner Grüner last edited by

                              Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                              W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                              1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                              2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                              3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                              4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                              Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                              Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                              Oficjalne wyniki po OS 3
                              text alternatywny

                              Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                              Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                              Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                              Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                              1 Reply Last reply Reply Quote 1
                              • Ignats ik Ruth
                                Ignats ik Ruth last edited by

                                🏎

                                1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                • first-post
                                  last-post