Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Heinz-Werner Grüner
      Heinz-Werner Grüner last edited by

      Jestem
      ZaWODOWIEC

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • Bruno Petrowicz Catalan
        Bruno Petrowicz Catalan last edited by

        Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • A
          August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

          Melduje się na mecie etapu

          1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • I
            Isabella Swann last edited by

            kolejny etap udręki forumowej za mną

            VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • VAT
              VAT @Isabella Swann last edited by

              Jadę

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • Fatima Marcjan-Chojnacka
                Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                Jestem!

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • S
                  Samuel Radziwiłł last edited by

                  Docieram na metę OS3

                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • L
                    Leszek Ebe-Grüner last edited by

                    Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • Natasha von Sarm a la Triste
                      Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                      Jestem

                      1 Reply Last reply Reply Quote 0
                      • Heinz-Werner Grüner
                        Heinz-Werner Grüner last edited by

                        OS 3
                        ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • M
                          Maurycy Orański last edited by

                          Jestem

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • Heinz-Werner Grüner
                            Heinz-Werner Grüner last edited by

                            Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                            W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                            1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                            2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                            3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                            4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                            Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                            Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                            Oficjalne wyniki po OS 3
                            text alternatywny

                            Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                            Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                            Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                            Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                            1 Reply Last reply Reply Quote 1
                            • Ignats ik Ruth
                              Ignats ik Ruth last edited by

                              🏎

                              1 Reply Last reply Reply Quote 0
                              • first-post
                                last-post