Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    888
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Bruno Petrowicz Catalan
      Bruno Petrowicz Catalan last edited by

      Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • A
        August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

        Melduje się na mecie etapu

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • I
          Isabella Swann last edited by

          kolejny etap udręki forumowej za mną

          VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • VAT
            VAT @Isabella Swann last edited by

            Jadę

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • Fatima Marcjan-Chojnacka
              Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

              Jestem!

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • S
                Samuel Radziwiłł last edited by

                Docieram na metę OS3

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • L
                  Leszek Ebe-Grüner last edited by

                  Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • Natasha von Sarm a la Triste
                    Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                    Jestem

                    1 Reply Last reply Reply Quote 0
                    • Heinz-Werner Grüner
                      Heinz-Werner Grüner last edited by

                      OS 3
                      ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • M
                        Maurycy Orański last edited by

                        Jestem

                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • Heinz-Werner Grüner
                          Heinz-Werner Grüner last edited by

                          Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                          W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                          1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                          2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                          3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                          4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                          Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                          Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                          Oficjalne wyniki po OS 3
                          text alternatywny

                          Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                          Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                          Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                          Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • Ignats ik Ruth
                            Ignats ik Ruth last edited by

                            🏎

                            1 Reply Last reply Reply Quote 0
                            • first-post
                              last-post