V-Mundial w MAW
-
Znamy niemalże wszystkie druzyny, które awansowały poza Dreamlandem i Austro-Węgrami!
Trzymajcie kciuki za swoich ulubieńców! -
@heinz-werner-grüner jeden kciuk trzymam za Dreamland, drugi za MAW
-
XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft
24.02.1921r.
GRUPA A
Leocja - Slawonia 3 - 4 (1 - 2)
Hasseland - Loardia 4 - 0 (1 - 0)Tabela
Poz. Drużyna Bilans Pkt 1. HAS 17-1 14 2. SLA 13-5 14 3. LEO 9-18 3 4. LOA 4-19 3 GRUPA B
Starosarmacja - Teutonia 3 - 0 (1 - 0)
Bialenia - Voxland 2 - 0 (1 - 0)Tabela
Poz. Drużyna Bilans Pkt 1. SSA 20-3 15 2. TEU 15-4 15 3. BIA 8-13 6 4. VOX 1-24 0 GRUPA C
Sclavinia - Baridas 1 - 1 (0 - 1)
Dreamland - Austro-Wegry 2 - 0 (1 - 0)Tabela
Poz. Drużyna Bilans Pkt 1. BAR 10-1 14 2. DRE 13-4 12 3. AUH 6-6 7 4. SCL 2-20 1 GRUPA D
Wandystan - Trizondal 1 - 0 (0 - 0)
Skarland - Gellonia 0 - 3 (0 - 2)Tabela
Poz. Drużyna Bilans Pkt 1. TRI 12-2 15 2. WAN 7-3 13 3. GEL 7-6 7 4. SCA 0-17 0 Klasyfikacja Strzelców:
6 bramek - Tauno Warman (Teutonia) - Ildeberto Clementino (Wandystan) - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - - Catarino Nóbrega (Dreamland) - Carljohan Eriksson (Teutonia) - Solomon Murfin (Hasseland)Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodnikówSymulacja pozycji drużyn, które odpadły:
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland -
@heinz-werner-grüner radze zamiast uzywać bb code, w unii po prostu przekopiować tekst wtedy nie bedzie trzeba usuwac
-
@joanna-izabela ale teraz jest chyba ok?
U mnie wygląda to z reguły tak, że tworzę post w MAW i kopiuje i "rozsiewam" dalej, stąd czasem przy szybkości zapomnę...Jakie są wasze typy na pary ćwierćfinałowe?
-
Puchar V-mundialu... Co prawda od prezentacji minęła już dłuższa chwila, ale wkraczamy w decydującą fazę i może warto przypomnieć o co gramy...
Miejmy nadzieję, że ten puchar przyjmie się jako "przechodni" i już podczas tego, jak i kolejnych mistrzostw, jego replika, będzie przyozdabiała gabloty w związkach sportowych...
-
W PÓŁFINAŁACH ZAGRAJĄ:TEUTONIA - DREAMLAND
HASSELAND - WANDYSTAN[/center]- Wybaczcie, że dopiero dziś, ale niedziela do wycięcia z pamięci.
-
XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft
27.02.1921r.
ĆWIERĆFINAŁY
Dreamland - Starosarmacja 1 - 0 (0 - 0) po dogrywce
Wandystan - Trizondal 1 - 0 (0 - 0)
Slawonia - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Teutonia - Baridas 3 - 0 (1 - 0)Klasyfikacja Strzelców:
7 bramek - Ildeberto Clementino (Wandystan)
6 bramek - Tauno Warman (Teutonia) - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - Catarino Nóbrega (Dreamland) - Carljohan Eriksson (Teutonia) - Solomon Murfin (Hasseland)Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodników*kurysywą zawodnicy, których drużyna pozostaje w turnieju
Symulacja pozycji drużyn, które odpadły:
5 - Starosarmacja
6 - Trizondal
7 - Baridas
8 - Slawonia
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland -
@heinz-werner-grüner a tak z ciekawości na czym opiera się ta symulacja miejsc?
-
@ludwik-tomović A to proste:
- Liczba zdobytych punktów
- Stosunek bramek
Tak wliczałem ćwierćfinałowe spotkania.
Dodam, że to jest tylko taka moja prywatna "analiza".
-
JUŻ DZIŚ PÓŁFINAŁY!
-
I stało się!
Wielki finał Teutonia versus Hasseland!
Kto wygra? Dowiemy się już w sobotę!W meczu o III miejsce zagrają Dreamlandczycy zmierzą się z Wandystańczykami...
XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft
03.03.1921r.
PÓŁFINAŁY
Królestwo Teutonii - Dreamland 2 - 0 (0 - 0)
Hasseland - Wandystan 3 - 0 (2 - 0)Klasyfikacja Strzelców:
7 bramek - Ildeberto Clementino (Wandystan) - Tauno Warman (Teutonia)
6 bramek - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal) - Carljohan Eriksson (Teutonia)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - Catarino Nóbrega (Dreamland)- Solomon Murfin (Hasseland)Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodników*kurysywą zawodnicy, których drużyna pozostaje w turnieju
Symulacja pozycji drużyn, które odpadły:
5 - Starosarmacja
6 - Trizondal
7 - Baridas
8 - Slawonia
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland -