• Szanowni,
  Zwracam się do osób trzymających pieczę nad sprawami technicznymi. Proponuję zastanowić się nad kwestią utrzymywania systemu jako otwartego oprogramowania. Zawsze takie projekty rozbijają się o konia pociągowego i kończą się fiaskiem jak koń zdechnie. Być może to mógłby być ten nasz skok w przód, w nowy wymiar technologii.


 • System nie jest tworzony przez jedną osobę 🙂 I każda z tych osób ma dostęp do całego kodu, niemniej jednak licencja open source nie wchodzi w rachubę na ten moment.

  System zostanie napisany w taki sposób, aby każda osoba następna była w stanie kontynuować to - nawet z podstawową znajomością OOP PHP/SQL - mam na myśli utrzymanie i rozbudowę. 😉 System będzie napisany w formie frameworka, z zbiorem napisanych przeze mnie funkcji, metod i klas w taki sposób aby wprowadzanie zmian czy funkcjonalności polegało jedynie na wprowadzeniu kilku linijek kodu 😉


 • @Mateusz-Wilhelm napisał w Kod Unii:

  niemniej jednak licencja open source nie wchodzi w rachubę na ten moment.

  nie popieram.


 • @Ola-Marcjan-Chojnacka wiem :), jednak jest to podyktowane kwestiami bezpieczeństwa. Jak napisałem, jest to rozwiązanie "na ten moment".