Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii
    1. Strona startowa
    2. Albert Fryderyk de Espada
    3. Najlepsze
    • Profil
    • Obserwowani 0
    • Obserwujący 0
    • Tematy 0
    • Posty 48
    • Najlepsze 8
    • Grupy 0

    Najlepsze posty napisane przez Albert Fryderyk de Espada

    • RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

      Zaczyna się rajd.

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

      @isabella-swann napisał w 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo:

      Klopoty techniczne od samego rana z forum. Niestety dziala tylko chyba na komputerze strona. Bo na tablecie i telefonie mam errory. Wiec wybaczcie ale rezygnuje z startu

      Tu jestem przekonany że powód jest inny gdyż właśnie tego posta wysyłam z telefonu.

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadt

      Jedziemy dalej,
      Dziś szykuje się ciekawy dzień.

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

      @isabella-swann napisał w 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo:

      @albert-fryderyk-de-espada cytuje klopoty techniczne. Jedyne miejsce gdzie nie wyskakuje mi error podczas wysylania lub ba logowania sie na strone jest na komputrze. Wszedzie indziej wyslakuje mi czerwony error

      No cóż, miejmy nadzieję że jeszcze się to zmieni i szanowna będzie mogła jeszcze wystartować w rajdzie.

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS2: Jakobstadt - Arahlem

      Jedziemy dalej, przed nami jeszcze długa droga.
      tankowanie25.png ZSjRj2g.png

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

      dczc.jpg
      Na miejscu.

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: 3.RLiJ - OS4: Custo - Złoty Gród

      Brummmmmmm!

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada
    • RE: RLT24 : OS 3 - Wybrzeże - Lolandburg

      Niczym jeździec na białym koniu przybywam!

      napisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Albert Fryderyk de Espada
      Albert Fryderyk de Espada