Zaczyna się rajd.
Najlepsze posty napisane przez Albert Fryderyk de Espada
-
RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildonapisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
@isabella-swann napisał w 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo:
Klopoty techniczne od samego rana z forum. Niestety dziala tylko chyba na komputerze strona. Bo na tablecie i telefonie mam errory. Wiec wybaczcie ale rezygnuje z startu
Tu jestem przekonany że powód jest inny gdyż właśnie tego posta wysyłam z telefonu.
-
RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadtnapisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Jedziemy dalej,
Dziś szykuje się ciekawy dzień. -
RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildonapisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
@isabella-swann napisał w 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo:
@albert-fryderyk-de-espada cytuje klopoty techniczne. Jedyne miejsce gdzie nie wyskakuje mi error podczas wysylania lub ba logowania sie na strone jest na komputrze. Wszedzie indziej wyslakuje mi czerwony error
No cóż, miejmy nadzieję że jeszcze się to zmieni i szanowna będzie mogła jeszcze wystartować w rajdzie.
-
RE: 3.RLiJ - OS2: Jakobstadt - Arahlemnapisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Jedziemy dalej, przed nami jeszcze długa droga.

-
RE: RLT24 : OS 3 - Wybrzeże - Lolandburgnapisane w Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Niczym jeździec na białym koniu przybywam!
