• Loardia… nieoszlifowany diament. Kraina szans dla każdego. Loardzki sen. Od pucybuta do milionera…

  Właśnie takie hasła przykuwają wzrok odważnych, pracowitych, gotowych do poświęceń samotników w całym Pollinie. Plakaty rozwieszono na słupach ogłoszeniowych lub nielegalnie na ścianach, płotach różnych posesji. Opatrzone były charakterystycznym logiem Teutońskiej Loży Rycerskiej.

  Niejeden człowiek dał się więc skusić. Wypełnił formularz, złożył CV i czekał na odpowiedź. Z góry zastrzeżono, że nie każdy otrzyma szansę na osiedlenie się w Loardii. Odezwą się tylko do wybranych!

  Jakże więc cieszyli się nasi bohaterowie, gdy otworzyli list opatrzony pieczęcią Loży Rycerskiej.

  ***

  99642702-f372-4b33-a5fe-700404a23d2d-image.png

  Szanowny…

  Z radością informujemy, że został Pan/Pani wyselekcjonowany/a spośród milionów do udziału w tajnym projekcie Loży Rycerskiej w Andburgu, Loardia.

  W załączeniu tego listu otrzymał Pan/Pani bilet lotniczy.
  Prosimy o udanie się do Andburga i stawienie się w dniu 10.03.2021 o godzinie 15:00 w siedzibie Siedziba Loży Rycerskiej w Andburgu. W recepcji należy okazać ten list.-|

  Z wyrazami szacunku,
  Wielki i Przewielebny Mistrz
  Augustus von Bernhoffmannstahl

  /Offtop: Drodzy gracze. Proszę, abyście udali się fabularnie do siedziby Loży. Oczywiście przed wyznaczonym terminem możecie robić w międzyczasie cokolwiek innego chcecie, będę wam odpisywać w razie potrzeby. Akcje dialogowe nie wymagają ingerencji Lwa Teutońskiego, ale wpływ na świat i innych już tak. Założyłam wam kilka podstawowych lokacji. Gdyby potrzebna była jeszcze jakaś inna, to napiszcie do mnie na priv, utworzę ją. Po ukończeniu zatwierdzania Kart Postaci będziecie proszeni o udanie się już na miejsce spotkania w Loży Rycerskiej. Miłej zabawy.