Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii
    1. Home
    2. Natasha von Sarm a la Triste
    • Profile
    • Following 0
    • Followers 0
    • Topics 0
    • Posts 12
    • Best 7
    • Groups 1

    Natasha von Sarm a la Triste von Lichtenstein

    @Natasha von Sarm a la Triste

    12
    Reputation
    10
    Profile views
    12
    Posts
    0
    Followers
    0
    Following
    Joined Last Online

    Natasha von Sarm a la Triste Follow
    Teutonia

    Best posts made by Natasha von Sarm a la Triste

    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      Lisa jechała swoim motorem, jedyną pamiątką po zmarłym ojcu, na wyznaczone miejsce. Motor był już nieco stary, zardzewiały, ale spod dobrej marki, był koloru czerwonego co było już ledwo widoczne, gdyż przez wiele lat był nieużywany i lakier zdążył wyblaknąć. Gdy dojeżdżała już do miejsca ujrzała małą stację, niestety już zamkniętą, przed stacją zaparkowany był zielony samochód. Obok, przed budynkiem, który wyglądał na warsztat, stała wysłużona laweta.
      Obok zielonego samochodu stało pięć nieznajomych Lisie osób. "Wśród nich musi być cel mojej misji". Pomyślała Lisa
      Pierwszym celem misji Lisy było odnalezienie niejakiej Loretty Othren. Podjechała więc obok nieznajomych i zatrzymała się. Wstała z motoru, ściągnęła kask i po chwili zapytała:
      -Czy jest wśród was Loretta Othren?-po czym stanęła obok motoru i czekała na jakąkolwiek odpowiedź.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Oferty pracy

      @nurdrun-von-lichtenstein zgłaszam się do redaktorki i asystentki Namiestniczki

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: REJESTR OBYWATELI TEUTOŃSKICH

      @joanna-izabela Á, Natasha von Sarm a la Triste, iv'ordeti, as helm úr Burger ik úrs Emporrak Teutonies á vil gó kón úrens Visenšaft ik Magniš Hergolin. Vin úrs Empor ond úrs áik Natsion á vil vortiš ond áik Báhave vil ne šreki úr Gonor. Meniš vi Argon Cux, á vil verkti úre teutoniše Irthe wegin úren Helgen. Ven á vil brekti áik Vorde, ifá á var gegelloned ond ón úren Kere, indes á af ne verdi keriš šotzti vób úrn Myste ik úrs Teutonies.
      „An Teutonie,
      An Natsion,
      An Empor!

      posted in Pałac Cesarski (Úr Emporburg)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      -Pani Loretto może w takim razie udamy się na rozmowę w cztery oczy?-zapytała Lisa lekko się uśmiechając.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadt

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS2: Jakobstadt - Arahlem

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste

    Latest posts made by Natasha von Sarm a la Triste

    • RE: 3.RLiJ - OS4: Custo - Złoty Gród

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS2: Jakobstadt - Arahlem

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadt

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

      Jestem

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Oferty pracy

      @nurdrun-von-lichtenstein zgłaszam się do redaktorki i asystentki Namiestniczki

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      Przyglądając się kłótni Lisa czuła się niezręcznie.
      -Dobra może przestańcie się kłócić.- przerwała dyskusję- Mamy teraz ważniejsze sprawy na głowie. Ja mogę zabrać jedną osobę na motor. A reszta... Wy się tym zajmijcie.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      -Pani Loretto może w takim razie udamy się na rozmowę w cztery oczy?-zapytała Lisa lekko się uśmiechając.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      -Ja jestem Lisa. Przyjechałam tu na polecenie Loży. Miałam odnaleźć Lorettę i zapytać o szczegóły misji. Tak więc jakie są szczegóły misji?-powiedziała przypominając sobie gdy idąc znalazła ogłoszenie Loży o pracę.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste
    • RE: Droga na Lolandburg [Gra fabularna]

      Lisa jechała swoim motorem, jedyną pamiątką po zmarłym ojcu, na wyznaczone miejsce. Motor był już nieco stary, zardzewiały, ale spod dobrej marki, był koloru czerwonego co było już ledwo widoczne, gdyż przez wiele lat był nieużywany i lakier zdążył wyblaknąć. Gdy dojeżdżała już do miejsca ujrzała małą stację, niestety już zamkniętą, przed stacją zaparkowany był zielony samochód. Obok, przed budynkiem, który wyglądał na warsztat, stała wysłużona laweta.
      Obok zielonego samochodu stało pięć nieznajomych Lisie osób. "Wśród nich musi być cel mojej misji". Pomyślała Lisa
      Pierwszym celem misji Lisy było odnalezienie niejakiej Loretty Othren. Podjechała więc obok nieznajomych i zatrzymała się. Wstała z motoru, ściągnęła kask i po chwili zapytała:
      -Czy jest wśród was Loretta Othren?-po czym stanęła obok motoru i czekała na jakąkolwiek odpowiedź.

      posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
      Natasha von Sarm a la Triste
      Natasha von Sarm a la Triste