Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    rajd
    20
    23
    1986
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • M
      Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz ostatnio edytowany przez

      Na punkt kontrolny wjechał samochód prowadzony przez przybysza z Rzeczypospolitej. Pojazd był oznaczony numerem:

      13

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
      • Maciej Gerwazy Lisewicz
        Maciej Gerwazy Lisewicz ostatnio edytowany przez

        Przybywam

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
        • Targersdorf Borisz
          Targersdorf Borisz ostatnio edytowany przez

          Jedziemy!!!

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
          • Bruno Petrowicz Catalan
            Bruno Petrowicz Catalan ostatnio edytowany przez

            Samochód Petrowicza dotarł do Eltdorfu.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
            • Joanna Izabela
              Joanna Izabela ostatnio edytowany przez

              Joanna Izabela wiedząc ze Helwetyk odjechał już dawno przed siebie, posmutniała. Wzięła łyka z butelki wina i spojrzała się na Zamek Zielnyborski. To tam odbywała się jej elekcja, to tam kłóciła się z wujem. Nostalgiczne wspomnienia wróciły ale pora było jechać dalej dotarla do Eltdorf gdzie znowu to odbyla sie jej koronacja....

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
              • J
                Joahim von Ribertrop Zbanowany ostatnio edytowany przez

                Szybko przejeżdżamy i jedymy dalej!

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                • Arkadiusz von Witcher
                  Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Arkadiusz von Witcher

                  Zauroczony widokami pięknych budowli miasta i widokiem malowicznych rozległych dolin nad wybrzeżem, młody amator nareszcie choć przez chwilę poczuł się pełen w środku. Zmierzał w kierunku migającej na horyzoncie latarni, od której było już całkiem blisko do celu. Miał wrażenie, że przez to całe upajanie się widokami prawie był zapomniał o wyścigu... przed nim przyjechać zdążyło większość kierowców, a przecież kolejny etap miał się już niebawem zacząć!

                  • Już jestem! - miał krzyknąć po zajechaniu na linię...
                  Heinz-Werner Grüner 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                  • Heinz-Werner Grüner
                    Heinz-Werner Grüner @Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Heinz-Werner Grüner

                    Nieoficjalna klasyfikacja po OS2... jeszcze nie wszyscy dojechali!

                    text alternatywny

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                    • Otto von Teller
                      Otto von Teller ostatnio edytowany przez

                      Metę lotną odcinka specjalnego minął i Otto von Teller na swoim rowerze.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                      • W
                        Wilhelm Orański ostatnio edytowany przez

                        Gdy wszyscy tracili już nadzieję na zobaczenie króla RON, ten dotarł na metę dopiero tuż przed wschodem słońca.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                        • Anton Sokolov
                          Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                          Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                          Otto von Teller 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                          • Otto von Teller
                            Otto von Teller @Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                            @anton-sokolov napisał w Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921:

                            Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                            Mówiłem, nie pij tyle za kółkiem? Mówiłem...

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                            • N
                              Norbert Byfyj ostatnio edytowany przez

                              Lipeburger na punkcie kontrolnym

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                              • first-post
                                last-post