Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    rajd
    20
    23
    1986
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • Ludwik Tomović
      Ludwik Tomović ostatnio edytowany przez

      Ludwik przejeżdża linię kolejnego OSu

      Czas na tajną broń, która pomoże przetrwać nocną jazdę ☕

      1607372455_bz3f1oik1w.png

      Kawa czarna jak noc na bezdrożach Teutonii 😉

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 3
      • Nurdrun von Lichtenstein
        Nurdrun von Lichtenstein ostatnio edytowany przez

        Post.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
        • Andrzej Fryderyk
          Andrzej Fryderyk ostatnio edytowany przez

          Spod maski wysłużonego w rajdzie Gazika, w miejsce dymu pojawiły się płomienie. Andrzej Fryderyk przez okno wystawia patyk z kiełbaską w stronę maski.

          – No co? Mówi do dziwnie patrzącej widowni. Głodny byłem.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
          • M
            Maurycy Orański ostatnio edytowany przez

            Mam nadzieję że tym razem wszytko pójdzie dobrze.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
            • Maciej II
              Maciej II @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

              BRUUUUM

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
              • S
                Santi Vilarte ostatnio edytowany przez

                Na odcinek dotarła załoga Unidii

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                • Heinz-Werner Grüner
                  Heinz-Werner Grüner @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

                  Gruner w automobilu Puch dociera późną nocą do OS2...

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                  • M
                    Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz ostatnio edytowany przez

                    Na punkt kontrolny wjechał samochód prowadzony przez przybysza z Rzeczypospolitej. Pojazd był oznaczony numerem:

                    13

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                    • Maciej Gerwazy Lisewicz
                      Maciej Gerwazy Lisewicz ostatnio edytowany przez

                      Przybywam

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                      • Targersdorf Borisz
                        Targersdorf Borisz ostatnio edytowany przez

                        Jedziemy!!!

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                        • Bruno Petrowicz Catalan
                          Bruno Petrowicz Catalan ostatnio edytowany przez

                          Samochód Petrowicza dotarł do Eltdorfu.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                          • Joanna Izabela
                            Joanna Izabela ostatnio edytowany przez

                            Joanna Izabela wiedząc ze Helwetyk odjechał już dawno przed siebie, posmutniała. Wzięła łyka z butelki wina i spojrzała się na Zamek Zielnyborski. To tam odbywała się jej elekcja, to tam kłóciła się z wujem. Nostalgiczne wspomnienia wróciły ale pora było jechać dalej dotarla do Eltdorf gdzie znowu to odbyla sie jej koronacja....

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                            • J
                              Joahim von Ribertrop Zbanowany ostatnio edytowany przez

                              Szybko przejeżdżamy i jedymy dalej!

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                              • Arkadiusz von Witcher
                                Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Arkadiusz von Witcher

                                Zauroczony widokami pięknych budowli miasta i widokiem malowicznych rozległych dolin nad wybrzeżem, młody amator nareszcie choć przez chwilę poczuł się pełen w środku. Zmierzał w kierunku migającej na horyzoncie latarni, od której było już całkiem blisko do celu. Miał wrażenie, że przez to całe upajanie się widokami prawie był zapomniał o wyścigu... przed nim przyjechać zdążyło większość kierowców, a przecież kolejny etap miał się już niebawem zacząć!

                                • Już jestem! - miał krzyknąć po zajechaniu na linię...
                                Heinz-Werner Grüner 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                • Heinz-Werner Grüner
                                  Heinz-Werner Grüner @Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Heinz-Werner Grüner

                                  Nieoficjalna klasyfikacja po OS2... jeszcze nie wszyscy dojechali!

                                  text alternatywny

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                  • Otto von Teller
                                    Otto von Teller ostatnio edytowany przez

                                    Metę lotną odcinka specjalnego minął i Otto von Teller na swoim rowerze.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                    • W
                                      Wilhelm Orański ostatnio edytowany przez

                                      Gdy wszyscy tracili już nadzieję na zobaczenie króla RON, ten dotarł na metę dopiero tuż przed wschodem słońca.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                      • Anton Sokolov
                                        Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                                        Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                                        Otto von Teller 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                        • Otto von Teller
                                          Otto von Teller @Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                                          @anton-sokolov napisał w Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921:

                                          Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                                          Mówiłem, nie pij tyle za kółkiem? Mówiłem...

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                                          • N
                                            Norbert Byfyj ostatnio edytowany przez

                                            Lipeburger na punkcie kontrolnym

                                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                                            • first-post
                                              last-post