• REJESTR OBYWATELI TEUTOŃSKICH

  PROCEDURA PRZYJĘCIA

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, obywatelstwo teutońskie może otrzymać każda osoba zamieszkująca Królestwo Teutonii od co najmniej siedmiu dni oraz złożyła przysięgę w języku polskim albo teutońskim. Nadanie obywatelstwa teutońskiego następuje na wniosek zainteresowanego, który złożyć można w niniejszym wątku podając imię, nazwisko oraz numer paszportu (identyfikator).

  Stan na 5 listopada AD 2020

  Obywatele Królestwa Teutonii

  Vladimir ik Lihtenštán U00036 +
  Gotfryd Slavik de Ruth U00026 +
  JKW Andrzej Fryderyk U00011 +
  Misza "JK" Korab-Kaku
  Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni U00050 +
  Avril von Levengothon
  Albert Felimi-Liderski
  Adam Jerzy Piastowski U00039 +
  Kuba Hogh-Sedrovski
  Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski U00062 +
  JKM Joanna Izabela U00007 +
  Sereus von Ahabejż U00055 +
  Timan Demollari U00029 +
  Torkan Ingawaar U00004 +
  Jacek Gmoh
  Karol Nosewicz
  Martes von Padors
  Percy Nightshadow Barbescu-Liberi
  Bonawentura Czajkowski
  Gerald Klemens
  Carlos Lorenzo de Medici y Zep
  Irmina de Ruth y Thorn
  JKW Krzysztof St. M. Kwazi
  JCW Jakob
  JKW Michael von Lichtenstein U00040 +
  Alex Joe
  Akrypa Rabotowicz von Primisz
  Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon+
  Gustaw Fryderyk U00032 +
  Michaił von Hippogriff-Vovkulak
  Eustachy Playstation
  Grzegorz T. J. Czartoryski U00019 +
  Eugeniusz Maat von Hippogriff U00018 +
  Alexander Rose +
  Ramael U00006 +
  Cillian Saerucaeg U00010 +
  BetelRigSun U00035 +
  Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki +

  Obywatele honorowi Królestwa Teutonii

  Karolina Aleksandra
  Tomasz Ivo Hugo

  obywatele teutońscy którzy złożyli przysięgę obywatelską - +

  Jednocześnie proszę aby w tym dziale znajdowały się wyłącznie wnioski o obywatelstwo oraz wszelkie inne informacje ściśle z nimi związane. Wszystkie inne wypowiedzi zostaną przeniesione do starego wątku. Wszelkie informacje dotyczące aktualności rejestru proszę kierować bezpośrednio do Królowej Teutonii


 • Zgodnie z życzeniem odebrano obywatelstwo teutońskie Albertowi Janowi Maat von Hippogriff oraz Vanderleiowi Boubouline-à-la-Triste


 • Wznawiając swoje oświadczenie jeszcze z forum sarmacji. Niniejszym zrzekam się obywatelstwa Teutonskiegow trybie natychmiastowym.

  Teutonia stała się czymś, co niekoniecznie akceptuje, to samo tyczy się wladz Królestwa, których działań nie tylko nie akceptuje ale i nie jestem w stanie tolerować.


 • Zgodnie z życzeniem wykonano.


 • Ja, Tadeusz von Hippogriff-Piccolomini zrzekam się obywatelstwa teutońskiego.

  Dziękuję wszystkim za ten wspaniały czas. Jakby ktoś chciał to jestem dostępny na Discordzie, czy pisać tutaj jakoś pw.


 • Zgodnie z życzeniem obywatelstwo odebrano


 • Zgodnie z życzeniem obywatelstwo odebrano Mateuszowi WIllhelmowi


 • Ulewny deszcz zalewał ulice Srebrnego Rogu i bębnił głucho w dach zielonego Bentleya. Woda kaskadami spływała w kierunku oceanu, a nieliczni przechodnie kryli się we wnękach wejściowych szlachetnych i bogato zdobionych kamienic.

  Kierowca jechał ostrożnie, tak jakby delektował się każdą chwilą spędzoną za kierownicą. Ileż wspomnień wiązało się z tym miastem… Pierwsza praca w szlachetnych murach Teutońskiego Instytutu Historii (z którym zresztą związany był przez wiele lat), czas spędzony na niewygodnym tronie Namiestnika, krwawe potyczki Teutońskiego Maja, pierwsze spotkanie z Natalią, wygnanie, po latach powrót i praca w ministerialnym gmachu. O takich rzeczach pamięta się zawsze, gdziekolwiek by się nie było.

  W końcu zatrzymał samochód niedaleko Urzędem Stanu Cywilnego. Rzęsisty deszcz zdawał się stanowić zaporę nie do przebicia. Miejmy to już za sobą - pomyślał i wyskoczył z samochodu. Oczywiście prosto w kałużę, zimna woda momentalnie wlała się do jego butów. Przebiegł do urzędu i wszedł do środka całkowicie przemoczony, zostawiając za sobą kałuże wody, wywołujące palpitacje serca u konserwatorek powierzchni płaskich.

  Podszedł do biurka dla interesantów i wyjął dokumenty w plastikowej koszulce. Zawsze był przezorny, dzięki czemu była to jego jedyna rzecz, która nie zmokła na dworze. Atrakcyjna dziewczyna ze zdziwieniem spojrzała na podane jej papiery.
  – Jest pan pewien?
  – Tak, jestem.
  – Ale nie jest panu żal?
  – Proszę, niech to pani po prostu podstempluje.

  Dziewczyna westchnęła i wyjęła z szuflady specjalną pieczęć. Dolała tuszu, bo nie używała już jej od miesięcy. Nabiła i oddała jedną z kartek. Wsadził ją z powrotem do plastikowej koszulki.
  – Dziękuję, żal.
  Zastanawiał się chwilę, czy powinien powiedzieć do widzenia, czy jednak wypadałoby inaczej. W końcu widząc zniecierpliwienie urzędniczki, bez słowa wstał i ruszył do wyjścia, ponownie doprowadzając do furii konserwatorki powierzchni płaskich. Zamknął za sobą ciężkie, dębowe drzwi i stanął pod daszkiem czekając na chwilę mniej intensywnych opadów.

  Nagle roześmiał się. Kurwa, przecież i tak był już całkowicie mokry, jaki do cholery był sens czekania, aż będzie trochę mniej padać? Wyszedł i zatrzymał się na środku drogi, stojąc skąpany w potokach ulewy. Spojrzał ponad dachami budynków daleko na wschód. Gówno jednak zobaczył, bo jedynie strugi deszczu i ciężkie chmury. Ale to nic, doskonale znał widok, który rozciągałby się przy dobrej pogodzie. Gdzieś tam, wysoko w górach spędził kilka lat życia. Słyszał, że za sprawą jego byłej żony zamek znów miał odzyskać dawny splendor. Mam nadzieję, że Natalię spotka tam więcej szczęścia… I że udaje się jej posprzątać chlew w gabinecie. - pomyślał.

  Stał tak jeszcze chwilę, aż przegonił go natarczywy dźwięk klaksonu, dobiegającego z jakiegoś miejskiego samochodziku, za kierownica którego siedziała dziewczyna, która strasznie się gdzieś spieszyła. Pomachał jej radośnie, ale niestety entuzjazm był wyłącznie jednostronny. Wskoczył więc do Bentleya i odjechał na ostatni wieczorny lot.

  Celem rozwiania ewentualnych wątpliwości, niniejszym składam deklarację zrzeczenia się obywatelstwa teutońskiego, tj. zrzekam się obywatelstwa teutońskiego.