Á iv'fárti! 
Best posts made by Ignats ik Ruth
-
RE: Margon /Dookoła Detzonii - OS4 - Löwe und Einhorn-Rally 1921posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
No nie... 40 minut to na bank nie odrobię :c
-
RE: Nastał czas... [nowa strona Teutonii]posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
A nie byłoby szybciej dostosować jakiś prosty szablon?

-
RE: Zabawa: Znajdź 10 różnicposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
@heinz-werner-grüner napisał w Zabawa: Znajdź 10 różnic:
Ja też stanąłem na 6 i oczy z orbit mi wychodzą.

Ja od dwóch dni mam 10 i już chyba ze dwie dioptrie mi poleciały na szukaniu jedenastej...

-
RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildoposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Ziuu...khem...khem...uuum!
-
RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadtposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Najeżdża Ignats, Ignats!, samochód słychać już, to ik Ruth!
Latest posts made by Ignats ik Ruth
-
RE: 3.RLiJ - OS4: Custo - Złoty Gródposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
°
fa-info°(Jadę!!!) -
RE: 3.RLiJ - OS1: Bildo-Jakobstadtposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Najeżdża Ignats, Ignats!, samochód słychać już, to ik Ruth!
-
RE: 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildoposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
Ziuu...khem...khem...uuum!
-
RE: Zabawa: Znajdź 10 różnicposted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
@heinz-werner-grüner napisał w Zabawa: Znajdź 10 różnic:
Ja też stanąłem na 6 i oczy z orbit mi wychodzą.

Ja od dwóch dni mam 10 i już chyba ze dwie dioptrie mi poleciały na szukaniu jedenastej...

-
RE: Nastał czas... [nowa strona Teutonii]posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
A nie byłoby szybciej dostosować jakiś prosty szablon?

-
RE: Margon /Dookoła Detzonii - OS4 - Löwe und Einhorn-Rally 1921posted in Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
No nie... 40 minut to na bank nie odrobię :c


