Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    20
    31
    2468
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • Heinz-Werner Grüner
      Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

      text alternatywny

      @Leszek-Ebe-Grüner dodam... a ten prolog nie jest obowiązkowy...

      Otto von Teller 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
      • Otto von Teller
        Otto von Teller @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

        ♫ Jak do tego doszło, nie wiem? ♫

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
        • M
          Maurycy Orański ostatnio edytowany przez

          Zaczynamy

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
          • Albert Fryderyk de Espada
            Albert Fryderyk de Espada @Isabella Swann ostatnio edytowany przez

            @isabella-swann napisał w 3.RLiJ - OS0: Prolog - Bildo:

            @albert-fryderyk-de-espada cytuje klopoty techniczne. Jedyne miejsce gdzie nie wyskakuje mi error podczas wysylania lub ba logowania sie na strone jest na komputrze. Wszedzie indziej wyslakuje mi czerwony error

            No cóż, miejmy nadzieję że jeszcze się to zmieni i szanowna będzie mogła jeszcze wystartować w rajdzie.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
            • J
              Joahim von Ribertrop Zbanowany ostatnio edytowany przez

              SADYŚCI!

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
              • S
                Samuel Radziwiłł ostatnio edytowany przez

                Z całkowitym spokojem zjadłem śniadanie i wyruszyłem automobilem, by przejechac metę Prologu 😉

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                • P
                  Piotr Romanow ostatnio edytowany przez

                  Jestem!

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                  • Natasha von Sarm a la Triste
                    Natasha von Sarm a la Triste ostatnio edytowany przez

                    Jestem

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                    • F
                      FPvR ostatnio edytowany przez

                      KUURDEEE

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                      • Ignats ik Ruth
                        Ignats ik Ruth ostatnio edytowany przez

                        Ziuu...khem...khem...uuum!

                        Heinz-Werner Grüner 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                        • Heinz-Werner Grüner
                          Heinz-Werner Grüner @Ignats ik Ruth ostatnio edytowany przez

                          @ignats-ik-ruth Termin startu minął wczoraj o godzinie 19:05... Miło, że spróbowałeś Herr Ignats, ale nie mogę uznać nawet startu. 🙂

                          Ignats ik Ruth 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                          • Ignats ik Ruth
                            Ignats ik Ruth @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

                            @heinz-werner-grüner coś tak czułem... 😄

                            Heinz-Werner Grüner 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                            • Heinz-Werner Grüner
                              Heinz-Werner Grüner @Ignats ik Ruth ostatnio edytowany przez

                              @ignats-ik-ruth Brawo Ty! 🙂

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                              • first-post
                                last-post