Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS4: Custo - Złoty Gród

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    18
    1257
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • L
      Leszek Ebe-Grüner ostatnio edytowany przez

      Po wypiciu Energola, postanowiłem że ,,Przyspieszony" w nazwie musi zobowiązywać i tym samym pojedzie punktualnie.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
      • Albert Fryderyk de Espada
        Albert Fryderyk de Espada ostatnio edytowany przez

        Brummmmmmm!

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
        • VAT
          VAT @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

          Jestem

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
          • Bruno Petrowicz Catalan
            Bruno Petrowicz Catalan ostatnio edytowany przez

            Pangard Petrowicza na 4 punkcie kontrolnym.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
            • A
              August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

              Jestem

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
              • Fatima Marcjan-Chojnacka
                Fatima Marcjan-Chojnacka ostatnio edytowany przez

                Dobranoc, dzięki za dzisiejsze rajdy 🙂

                Otto von Teller 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                • Otto von Teller
                  Otto von Teller @Fatima Marcjan-Chojnacka ostatnio edytowany przez

                  https://forum.uniapanstw.pl/assets/uploads/files/1645175400614-tankowanie25.png
                  Bo mi ukradli ostatni karnister.

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                  • Natasha von Sarm a la Triste
                    Natasha von Sarm a la Triste ostatnio edytowany przez

                    Jestem

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                    • M
                      Maurycy Orański ostatnio edytowany przez

                      Jestem

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                      • Ignats ik Ruth
                        Ignats ik Ruth ostatnio edytowany przez

                        °🚘 fa-info°(Jadę!!!)

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                        • S
                          Samuel Radziwiłł ostatnio edytowany przez

                          Po etapie w Custo, idąc do miejscowego hotelu, spotkałem piekną nieznajomą. Przedstawiłem się i zaprosiłem do najbliższej kawiarni, gdzie rozmawialiśmy przez długi czas. Zaproponowałem spacer w kierunku hotelu, nieznajoma zgodziła się... (Tu zostawiam miejsce dla Waszej wyobrazni 😉 )... obudziłem się bardzo pózno, nieznajomej już nie było... zostawiła po sobie tylko taką karteczkę
                          text alternatywny
                          Zamyślony o Niej udałem się do auta, które czekało wraz z mechanikami. W końcu dotarłem na metę w Złotym Grodzie.
                          text alternatywny

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 0
                          • first-post
                            last-post