Navigation

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Login
    • Search
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    3.RLiJ - OS3: Arahlem - Custo

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    17
    20
    901
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • O
      Orjon last edited by

      BCZS melduje się na OS3!

      1 Reply Last reply Reply Quote 1
      • Helwetyk Romański
        Helwetyk Romański last edited by

        Pyr, pyr, pyr… 🚙

        1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • Albert Fryderyk de Espada
          Albert Fryderyk de Espada last edited by

          dczc.jpg
          Na miejscu.

          1 Reply Last reply Reply Quote 1
          • Heinz-Werner Grüner
            Heinz-Werner Grüner last edited by

            Jestem
            ZaWODOWIEC

            1 Reply Last reply Reply Quote 0
            • Bruno Petrowicz Catalan
              Bruno Petrowicz Catalan last edited by

              Jestem na trzecim punkcie kontrolnym.

              1 Reply Last reply Reply Quote 1
              • A
                August von Hohenzollern @Heinz-Werner Grüner last edited by

                Melduje się na mecie etapu

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • I
                  Isabella Swann last edited by

                  kolejny etap udręki forumowej za mną

                  VAT 1 Reply Last reply Reply Quote 1
                  • VAT
                    VAT @Isabella Swann last edited by

                    Jadę

                    1 Reply Last reply Reply Quote 1
                    • Fatima Marcjan-Chojnacka
                      Fatima Marcjan-Chojnacka last edited by

                      Jestem!

                      1 Reply Last reply Reply Quote 1
                      • S
                        Samuel Radziwiłł last edited by

                        Docieram na metę OS3

                        1 Reply Last reply Reply Quote 1
                        • L
                          Leszek Ebe-Grüner last edited by

                          Znowu spóźniony, ale jestem na miejscu!

                          1 Reply Last reply Reply Quote 1
                          • Natasha von Sarm a la Triste
                            Natasha von Sarm a la Triste last edited by

                            Jestem

                            1 Reply Last reply Reply Quote 0
                            • Heinz-Werner Grüner
                              Heinz-Werner Grüner last edited by

                              OS 3
                              ad9aee60-bf67-45d9-9920-e1d0f411db7f-image.png

                              1 Reply Last reply Reply Quote 1
                              • M
                                Maurycy Orański last edited by

                                Jestem

                                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                • Heinz-Werner Grüner
                                  Heinz-Werner Grüner last edited by

                                  Wychodzi na to, że rajdy RMAW bez żadnych kontrowersji to żaden rajd.
                                  W związku z wniesieniem protestu, dotyczącego "czytania" zasad regulaminowych, przez jednego z uczestników rywalizacji, sztab organizacyjny postanowił co następuje:

                                  1. OS 1 - dotyczy użycia "Zawodowca" - Otto von Teller - warunkowo uznana
                                  2. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Otto von Teller - anulowane
                                  3. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Alfred F. von Tehen-Dżek - anulowane.
                                  4. OS2 - dotyczy użycia "Tankowania" - Piotr Romanow - anulowane.

                                  Jednocześnie informujemy, że kierowcy Otto von Teller, Alfred F. von Tehen-Dżek, Piotr Romanow [u]mogą[/u] użyć "tankowania" w sposób prwidłowy w ostatnim Odcinku Specjalny dnia pierwszego.
                                  Klasyfikacja jest ostateczna i niepodważalna bez oficjalnego zgłoszenia protestu poprzez prywatny kontakt via discord.

                                  Oficjalne wyniki po OS 3
                                  text alternatywny

                                  Wszystkich kierowców przepraszamy za zaistniałe problemy. Winę całkowicie bierzemy na siebie.
                                  Informujemy, że obowiązkiem każdego kierowcy jest przestrzeganie regulaminu, który jasno mówi, że by użyć udogodnień: "Łyk doświadczenia" i "Zawodowiec" każdorazowo musimy napisać dokładnie o jakie udogodnienie chodzi.
                                  Natomiast regulamin nie przewiduje takiej opcji podczas "Tankowania" - tutaj jednoznacznie, w obecnej chwili, należy wstawić grafikę umozliwiającą weryfikację, czy takowe następuję. Nie ma odstąpień od tych decyzji.
                                  Przypominam, że każdy protest zostanie poddany rozpatrzeniu tylko i wyłącznie poprzez dostarczenie go przez prywatny kontakt via discord do organizatora, Heinza-Werner Grünera.

                                  1 Reply Last reply Reply Quote 1
                                  • Ignats ik Ruth
                                    Ignats ik Ruth last edited by

                                    🏎

                                    1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                    • first-post
                                      last-post