Nawigacja

    Cesarstwo Teutonii (Emporrak Teutonie)

    • Zaloguj się
    • Szukaj
    • Cesarski System Centralny
    • Główna
    • Discord
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Archiwalna strona Królestwa Teutonii

    Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921

    Życie Teutonii (Úr Teutonienlejb)
    rajd
    20
    23
    1987
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • Helwetyk Romański
      Helwetyk Romański ostatnio edytowany przez

      Samochód robi „brrrum brrrrrrrum”! 🏎

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
      • Ludwik Tomović
        Ludwik Tomović ostatnio edytowany przez

        Ludwik przejeżdża linię kolejnego OSu

        Czas na tajną broń, która pomoże przetrwać nocną jazdę ☕

        1607372455_bz3f1oik1w.png

        Kawa czarna jak noc na bezdrożach Teutonii 😉

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 3
        • Nurdrun von Lichtenstein
          Nurdrun von Lichtenstein ostatnio edytowany przez

          Post.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
          • Andrzej Fryderyk
            Andrzej Fryderyk ostatnio edytowany przez

            Spod maski wysłużonego w rajdzie Gazika, w miejsce dymu pojawiły się płomienie. Andrzej Fryderyk przez okno wystawia patyk z kiełbaską w stronę maski.

            – No co? Mówi do dziwnie patrzącej widowni. Głodny byłem.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
            • M
              Maurycy Orański ostatnio edytowany przez

              Mam nadzieję że tym razem wszytko pójdzie dobrze.

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
              • Maciej II
                Maciej II @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

                BRUUUUM

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                • S
                  Santi Vilarte ostatnio edytowany przez

                  Na odcinek dotarła załoga Unidii

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                  • Heinz-Werner Grüner
                    Heinz-Werner Grüner @Heinz-Werner Grüner ostatnio edytowany przez

                    Gruner w automobilu Puch dociera późną nocą do OS2...

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                    • M
                      Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz ostatnio edytowany przez

                      Na punkt kontrolny wjechał samochód prowadzony przez przybysza z Rzeczypospolitej. Pojazd był oznaczony numerem:

                      13

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                      • Maciej Gerwazy Lisewicz
                        Maciej Gerwazy Lisewicz ostatnio edytowany przez

                        Przybywam

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                        • Targersdorf Borisz
                          Targersdorf Borisz ostatnio edytowany przez

                          Jedziemy!!!

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                          • Bruno Petrowicz Catalan
                            Bruno Petrowicz Catalan ostatnio edytowany przez

                            Samochód Petrowicza dotarł do Eltdorfu.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                            • Joanna Izabela
                              Joanna Izabela ostatnio edytowany przez

                              Joanna Izabela wiedząc ze Helwetyk odjechał już dawno przed siebie, posmutniała. Wzięła łyka z butelki wina i spojrzała się na Zamek Zielnyborski. To tam odbywała się jej elekcja, to tam kłóciła się z wujem. Nostalgiczne wspomnienia wróciły ale pora było jechać dalej dotarla do Eltdorf gdzie znowu to odbyla sie jej koronacja....

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                              • J
                                Joahim von Ribertrop Zbanowany ostatnio edytowany przez

                                Szybko przejeżdżamy i jedymy dalej!

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                • Arkadiusz von Witcher
                                  Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Arkadiusz von Witcher

                                  Zauroczony widokami pięknych budowli miasta i widokiem malowicznych rozległych dolin nad wybrzeżem, młody amator nareszcie choć przez chwilę poczuł się pełen w środku. Zmierzał w kierunku migającej na horyzoncie latarni, od której było już całkiem blisko do celu. Miał wrażenie, że przez to całe upajanie się widokami prawie był zapomniał o wyścigu... przed nim przyjechać zdążyło większość kierowców, a przecież kolejny etap miał się już niebawem zacząć!

                                  • Już jestem! - miał krzyknąć po zajechaniu na linię...
                                  Heinz-Werner Grüner 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                  • Heinz-Werner Grüner
                                    Heinz-Werner Grüner @Arkadiusz von Witcher ostatnio edytowany przez Heinz-Werner Grüner

                                    Nieoficjalna klasyfikacja po OS2... jeszcze nie wszyscy dojechali!

                                    text alternatywny

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                    • Otto von Teller
                                      Otto von Teller ostatnio edytowany przez

                                      Metę lotną odcinka specjalnego minął i Otto von Teller na swoim rowerze.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                      • W
                                        Wilhelm Orański ostatnio edytowany przez

                                        Gdy wszyscy tracili już nadzieję na zobaczenie króla RON, ten dotarł na metę dopiero tuż przed wschodem słońca.

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                        • Anton Sokolov
                                          Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                                          Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                                          Otto von Teller 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 2
                                          • Otto von Teller
                                            Otto von Teller @Anton Sokolov ostatnio edytowany przez

                                            @anton-sokolov napisał w Zielnybor - Eltdorf - OS2 - Löwe und Einhorn-Rally 1921:

                                            Witam trochę spóźniony, lecz musiałem w krzaczorach się zatrzymać i zdrzemnąć.

                                            Mówiłem, nie pij tyle za kółkiem? Mówiłem...

                                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj 1
                                            • first-post
                                              last-post